Zapowiedzi_title

Słodki koniec dnia - PREMIERA

Termin maj 2019

2019 | Polska
Dramat

Niedobrani - PREMIERA

Termin maj 2019

2019 | USA
Komedia

John Wick 3 - PREMIERA

Termin maj 2019

2019 | USA
Akcja

Let's Dance - PREMIERA

Termin maj 2019

2019 | Francja
Komedia, Muzyczny, Romans

Łowcy czarownic - PREMIERA

Termin maj 2019

2018 | Macedonia
Familijny , Fantasy, Przygodowy

Dom, który zbudował Jack

Termin maj 2019

2018 | Dania
Thriller



Polecamy_title

Drzwi otwarte w Kinie Noteć

Fundusze_europejskie_mini

Zobacz jak to wyglądało. Po przeprowadzonym procesie pełnej cyfryzacji w Kinie Noteć, zorganizowaliśmy "drzwi otwarte". W tym dniu każdy mógł zobaczyć możliwości zakup...

więcej

CHODZIESKA KARTA KINOMANA

Karta_mini

SPECJALNA ŚWIĄTECZNA OFERTA PROMOCYJNA!

więcej


OSCARY 2016


Oscary_mini Oscary 2016: Triumf "Spotlight", Leonardo DiCaprio i Brie Larson! Już po raz 88. w hollywoodzkim Kodak Theatre odbyła się uroczysta gala wręczenia Oscarów.
Oscary 2016: Triumf "Spotlight", Leonardo DiCaprio i Brie Larson!
Już po raz 88. w hollywoodzkim Kodak Theatre odbyła się uroczysta gala wręczenia Oscarów.
Najwięcej nagród - aż sześć - otrzymał "Mad Max: Na drodze gniewu". Nie wygrał jednak w głównej kategorii: Oscara za najlepszy film zgarnął "Spotlight".
Najbardziej emocjonująca część wieczoru związana była z Leonardo DiCaprio, który po sześciu nominacjach wreszcie został nagrodzony Oscarem.
 
Poniżej pełna lista laureatów: 
 
Najlepszy film:
• "Spotlight", Michael Sugar, Steve Golin, Nicole Rocklin, Blye Pagon Faust
 
Najlepszy aktor:
• Leonardo DiCaprio, "Zjawa"
 
Najlepsza aktorka:
• Brie Larson, "Pokój"
 
Najlepszy aktor drugoplanowy:
• Mark Rylance, "Most szpiegów"
 
Najlepsza aktorka drugoplanowa:
• Alicia Vikander, "Dziewczyna z portretu"
 
Najlepsza reżyseria:
• Alejandro G. Inarritu, "Zjawa"
 
Najlepszy scenariusz oryginalny:
• Tom McCarthy, Josh Singer, "Spotlight"
 
Najlepszy scenariusz adaptowany:
• Adam McKay i Charles Randolph, "Big Short"
 
Najlepszy film animowany:
• "W głowie się nie mieści", Pete Docter i Jonas River
 
Najlepszy film nieanglojęzyczny:
• "Syn Szawła", Węgry
 
Najlepsze kostiumy:
• "Mad Max: Na drodze gniewu", Jenny Beavan
 
Najlepsza charakteryzacja:
• "Mad Max: Na drodze gniewu", Lesley Vanderwalt, Elka Wardega and Damian Martin
 
Najlepsze zdjęcia:
• "Zjawa", Emmanuel Lubezki
 
Najlepszy montaż:
• "Mad Max: Na drodze gniewu", Margaret Sixel
 
Najlepszy utwór:
• "Writing's On The Wall" z filmu "Spectre", Jimmy Napes, Sam Smith
 
Najlepsza muzyka:
• "Nienawistna ósemka", Ennio Morricone
 
Najlepszy krótkometrażowy film aktorski:
• "Stutterer", Benjamin Cleary, Serena Armitage
 
Najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny:
• "A Girl in the River: The Price of Forgiveness", Sharmeen Obaid-Chinoy
 
Najlepszy dokument:
• "Amy", Asif Kapadia, James Gay-Rees
 
Najlepszy dźwięk:
• "Mad Max: Na drodze gniewu", Chris Jenkins, Gregg Rudloff i Ben Osmo
 
Najlepszy montaż dźwięku:
• "Mad Max: Na drodze gniewu", Mark Mangini, David White
 
Najlepsze efekty specjalne:
• "Ex Machina", Andrew Whitehurst, Paul Norris, Mark Williams Ardington, Sara Bennett
 
Najlepsza scenografia:
• "Mad Max: Na drodze gniewu", Colin Gibson, Katie Sharrock, Lisa Thompson
 
Najlepszy animowany film krótkometrażowy:
• "Bear Story", Gabriel Osorio, Pato Escala


Więcej podobnych tematów w kategorii Aktualności

Komentarze

dodaj komentarz

Repertuar

John Wick 3 - PREMIERA 2D / napisy / 130 min.

2019 | USA | Akcja

Zapraszamy od 17.05.2019 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

poniedziałek (05-20) 18:00
wtorek (05-21) 20:15
środa (05-22) 18:00
czwartek (05-23) 20:15
INNE TERMINY

Słodki koniec dnia - PREMIERA Sala 40. Reżyserów - 2D / 92 min.

2019 | Polska | Dramat

Zapraszamy od 10.05.2019 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

poniedziałek (05-20) 17:45
wtorek (05-21) 20:30
środa (05-22) 17:45
czwartek (05-23) 20:30
INNE TERMINY

Niedobrani - PREMIERA 2D / napisy / 125 min.

2019 | USA | Komedia

Zapraszamy od 10.05.2019 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

poniedziałek (05-20) 20:15
wtorek (05-21) 18:00
środa (05-22) 20:15
czwartek (05-23) 18:00
INNE TERMINY

Let's Dance - PREMIERA 2D / napisy / 109 min.

2019 | Francja | Komedia | Muzyczny | Romans

Zapraszamy od 17.05.2019 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

poniedziałek (05-20) 16:00
wtorek (05-21) 16:00
środa (05-22) 16:00
czwartek (05-23) 16:00
INNE TERMINY

Łowcy czarownic - PREMIERA Sala 40. Reżyserów - 2D / dubbing / 86 min.

2018 | Macedonia | Serbia | Familijny | Fantasy | Przygodowy

Zapraszamy od 17.05.2019 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

poniedziałek (05-20) 16:00
wtorek (05-21) 16:00
środa (05-22) 16:00
czwartek (05-23) 16:00
INNE TERMINY

Dom, który zbudował Jack Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 155 min.

2018 | Dania | Francja | Niemcy | Szwecja | Thriller

Zapraszamy od 17.05.2019 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

poniedziałek (05-20) 19:30
wtorek (05-21) 17:45
środa (05-22) 19:30
czwartek (05-23) 17:45
INNE TERMINY