Zapowiedzi_title

7 uczuć - PREMIERA

Termin październik 2018

2018 | Polska
Dramat, Komedia

Donbas - PREMIERA - S.40

Termin październik 2018

2018 | Francja
Dramat

Climax - PREMIERA - S.40

Termin październik 2018

2018 | Francja
Dramat, Thriller

Kopciuszek. Historia prawdziwa

Termin październik 2018

2018 | USA
Animacja

Jak pies z kotem - PREMIERA

Termin październik 2018

2018 | Polska
Dramat, Komedia

53 wojny - PREMIERA

Termin październik 2018

2017 | Polska
Dramat

Powstanie Wielkopolskie. Bitwa o Chodzież

Termin październik 2018

2018 | Polska
Fabularyzowany dok.

Ocean ognia - PREMIERA

Termin październik 2018

2018 | USA
Akcja, Thriller

Księżniczka i smok

Termin październik 2018

2018 | Rosja
Animacja

Serce nie sługa

Termin październik 2018

2018 | Polska
Komedia rom.



Polecamy_title

Drzwi otwarte w Kinie Noteć

Fundusze_europejskie_mini

Zobacz jak to wyglądało. Po przeprowadzonym procesie pełnej cyfryzacji w Kinie Noteć, zorganizowaliśmy "drzwi otwarte". W tym dniu każdy mógł zobaczyć możliwości zakup...

więcej

CHODZIESKA KARTA KINOMANA

Karta_mini

SPECJALNA ŚWIĄTECZNA OFERTA PROMOCYJNA!

więcej


Film - O!PLA – 6. Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji, 2017


Opla
Tytuł Sala 40. Reżyserów - 2D / 90 min., O!PLA – 6. Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji
Kraj produkcji Polska
Rok produkcji 2017
Gatunek animacja
Dozwolony od lat 15
Reżyseria ---

O!PLA 2018 - SUPLEMENT
Konkurs "Oh! People Love Animation"
09.05.2018 r. godz. 20:30 

"Oh! People Love Animation” to nowy, międzynarodowy konkurs w ramach Festiwalu O!PLA. "Oh! People Love Animation” będzie obejmować laureatów Nagród Publiczności na zagranicznych festiwalach animacji w minionym roku. Znajdą się tu zarówno ulubieńcy konkursów międzynarodowych, jak i faworyci konkursów krajowych. I tak obok laureatów Nagród Publiczności na takich festiwalach jak ANIMA (Belgia), ANIM’EST (Rumunia), ANNECY (Francja), BIG CARTOON (Rosja), CINEAST (Luksemburg), CRAFT (Indonezja), DAFF (Irlandia), FANTOCHE (Szwajcaria), GIRAF (Kanada), KLIK! (Holandia), MAF (Wielka Brytania), NWAF (Portland, USA), STOPTRIK (Słowenia), TAFF (Finlandia), TRICKFILM (Niemcy), VOID (Dania), czy New Chitose Airport International Animation Festival (Japonia), zobaczymy także ulubieńców krajowych na festiwalach ANIMA MUNDI(Brazylia), BIG CARTOON (Rosja), CRAFT (Azja Południowo-Wschodnia), GIRAF (Kanada), HAFF (Holandia), MIAF (Australia), PRIMANIMA (Węgry).

FILMY PREZENTOWANE BĘDĄ Z POLSKIMI NAPISAMI!

W PROGRAMIE 15 FILMÓW O ŁĄCZNYM CZASIE TRWANIA 01:56:10

DARMUJI 86, Ahmad Hafidz Azroi / ALLIE STUDIO, Indonezja 2017, 02’29”
DWA TRAMWAJE [eng.: Two Trams], Svetlana Andrianova / SOYUZMULTFILM FILM STUDIO, Rosja 2016, 10’
DZIADEK MORS [org.: Pépé le morse/ eng.: Grandpa Walrus], Lucrèce Andreae / Caïmans Productions, Francja 2017, 14’ 53”
FIASKO, Szabolcs Nagy / Szent Görgy Media and Information Technology, Węgry 2017, 4’36”
GHOST SQUAD, Kieran Sugrue, Australia 2016, 6’30”
HAPPY END, Jan Saska / True Lovers, FAMU, Czechy 2016, 6′
KATARZYNA [org.: Catherine], Britt Raes / Creative Conspiracy, Belgia 2016, 11’51’’
LEP NA PTAKI [eng.: Birdlime], Evan DeRushie, Kanada 2016, 10’52”
NAJLEPSZY KLIENT [org.: Cel mai bun client, eng.: The Best Customer], Serghei Chiviriga, Rumunia 2017, 12’10”
NASZA WSPANIAŁA NATURA – KAMELEON POSPOLITY [eng.: Our Wonderful Nature – The Common Chameleon], Tomer Eshed / Lumatic, Niemcy 2016, 3’32”
PUSTE MIEJSCE [eng.: Negative Space],  Max Porter, Ru Kuwahata / Tiny Inventions, Francja 2017, 5’30”
POD ZASŁONĄ OCEANICZNEGO ŻYCIA [org.: Sob o Véu da Vida Oceânica, eng.: Unravelling the Ocean’s Veil], Quico Meirelles / o2filmes, Brazylia 2017, 8’48”
POŻEGNANIE [org.: Slovo, eng.: Farewell], Leon Vidmar / ZVVIKS, Słowenia 2016, 5’51”
YIN, Nicolas Fong / Zorobabel, Belgia 2017, 10’30″
ZŁOTY WIEK [org.: Golden Oldies], Joost Lieuwma, Daan Velsink / Frame Order, Holandia 2016, 3’

Seanse



Komentarze

dodaj komentarz

Repertuar

53 wojny - PREMIERA 2D / 82 min.

2017 | Polska | Dramat

Zapraszamy od 19.10.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

środa (10-24) 20:00
czwartek (10-25) 18:00
INNE TERMINY

7 uczuć - PREMIERA 2D / 116 min.

2018 | Polska | Dramat | Komedia

Zapraszamy od 12.10.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

INNE TERMINY

Jak pies z kotem - PREMIERA 2D / 102 min.

2018 | Polska | Dramat | Komedia

Zapraszamy od 19.10.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

środa (10-24) 18:00
czwartek (10-25) 20:00
piątek (10-26) 20:15
sobota (10-27) 18:30
niedziela (10-28) 20:15
poniedziałek (10-29) 18:30
wtorek (10-30) 20:15
środa (10-31) 18:30
czwartek (11-01) 20:15
INNE TERMINY

Kopciuszek. Historia prawdziwa 2D / dubbing / 87 min.

2018 | USA | Animacja

Zapraszamy od 19.10.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

środa (10-24) 16:00
czwartek (10-25) 16:00
INNE TERMINY

7 uczuć Sala 40. Reżyserów - 2D / 116 min.

2018 | Polska | Dramat | Komedia

Zapraszamy od 19.10.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

środa (10-24) 16:15
czwartek (10-25) 16:15
INNE TERMINY


Climax - PREMIERA - S.40 Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 95 min.

2018 | Francja | Dramat | Thriller

Zapraszamy od 19.10.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

środa (10-24) 18:30
czwartek (10-25) 20:30
piątek (10-26) 20:30
sobota (10-27) 18:15
niedziela (10-28) 16:30
poniedziałek (10-29) 20:30
wtorek (10-30) 18:15
środa (10-31) 16:30
czwartek (11-01) 20:30
INNE TERMINY


Donbas - PREMIERA - S.40 Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 121 min.

2018 | Francja | Holandia | Niemcy | Rumunia | Ukraina | Dramat

Zapraszamy od 19.10.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

środa (10-24) 20:15
czwartek (10-25) 18:30
INNE TERMINY

Serce nie sługa 2D / 90 min.

2018 | Polska | Komedia rom.

Zapraszamy od 26.10.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (10-26) 18:30
sobota (10-27) 20:30
niedziela (10-28) 18:30
poniedziałek (10-29) 20:30
wtorek (10-30) 18:30
środa (10-31) 20:30
czwartek (11-01) 18:30
INNE TERMINY

Księżniczka i smok 2D / dubbing / 75 min.

2018 | Rosja | Animacja

Zapraszamy od 26.10.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (10-26) 17:00
sobota (10-27) 17:00
niedziela (10-28) 17:00
poniedziałek (10-29) 17:00
wtorek (10-30) 17:00
środa (10-31) 17:00
czwartek (11-01) 17:00
INNE TERMINY

Ocean ognia - PREMIERA Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 121 min.

2018 | USA | Akcja | Thriller

Zapraszamy od 26.10.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (10-26) 16:45
sobota (10-27) 20:00
niedziela (10-28) 18:15
poniedziałek (10-29) 16:45
wtorek (10-30) 20:00
środa (10-31) 18:15
czwartek (11-01) 16:45
INNE TERMINY

53 wojny - PREMIERA - S.40 Sala 40. Reżyserów - 2D / 82 min.

2017 | Polska | Dramat

Zapraszamy od 19.10.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (10-26) 19:00
sobota (10-27) 16:45
niedziela (10-28) 20:30
poniedziałek (10-29) 19:00
wtorek (10-30) 16:45
środa (10-31) 20:30
czwartek (11-01) 19:00
INNE TERMINY

Powstanie Wielkopolskie. Bitwa o Chodzież 2D / 50 min.

2018 | Polska | Fabularyzowany dok.

Zapraszamy od 26.10.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (10-26) 16:00
sobota (10-27) 16:00
niedziela (10-28) 16:00
poniedziałek (10-29) 16:00
wtorek (10-30) 16:00
środa (10-31) 16:00
czwartek (11-01) 16:00
INNE TERMINY